Kariéra

3-p1AVC Raková, a.s. zabezpečuje kvalifikovaných zamestnancov v súlade s aktuálnou potrebou spoločnosti a v zmysle zadefinovaných kvalifikačných požiadaviek na jednotlivé pracovné miesta.

Našim zamestnancom vytvárame optimálne pracovné podmienky a priestor na osobný rozvoj. Ako zamestnávateľ kladieme dôraz predovšetkým na vzdelávanie, rozvoj a motiváciu zamestnancov.

Najčastejšie obsadzované pracovné miesta:

 • obrábač kovov
 • elektrikár (slaboprúd)
 • odborné profesie strojárskeho zamerania

V prípade Vášho záujmu pracovať pre našu spoločnosť zašlite svoju žiadosť so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. na adresu:

AVC Raková a.s., personálny odbor
Raková 50, 023 51 Raková
e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann.

alebo vyplňte on-line formulár uchádzača o zamestnanie.

 

Kontakt
 1. Vorname und Name:
  Nevyplnili ste povinné pole.
 2. Name des Unternehmens:
  Nevyplnili ste povinné pole.
 3. Kontakt Adresse:
  Nevyplnili ste povinné pole.
 4. PLZ / Ort:
  Invalid Input
 5. PLZ / Ort:
  Invalid Input
 6. Telefon:
  Nevyplnili ste povinné pole.
 7. E-mail:
  Nevyplnili ste validnú e-mailovú adresu.
 8. Ihre Frage:
  Nevyplnili ste povinné pole.
 9. Anhang
  Invalid Input
 10. Súhlas:
  Nevyplnili ste povinné pole.
  Uchádzač v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlasí, aby spoločnosť AVC Raková, a.s. so sídlom Raková 50, 023 01 (ďalej ako zamestnávateľ) spracovávala osobné údaje uvedené v životopise a doplňujúcej dokumentácii a to za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie a za účelom obsadenia voľných pracovných miest. Uchádzač vyhlasuje, že údaje v životopise sú pravdivé, presné a úplné a poskytuje ich dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia. Tento súhlas je udelený na dobu 3 rokov, po uplynutí uvedenej doby budú údaje zlikvidované. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať formou písomného oznámenia adresovanému spoločnosti AVC Raková, ktorá po jeho doručení osobné údaje uchádzača bezodkladne zlikviduje.
 11. Neplatný vstup
 12.   

 

 
 
 

Finden Sie uns